Informace o knize

Potoky krve

obalka_knizky Autor Erikson Steven
Žánr(y) Akční
Vydána TALPRESS (2013)
Přidána 20. 5. 2014
bez poznámek
Stručný obsah
Tři příběhy z Malazského světa:

Potoky krve
V přístavním městě Žalostná Cácora se občanů zmocnila panika, protože ulicemi kráčí děsivý vrah. A jak už má Emancipor Reese svou pověstnou smůlu, je vrahovou poslední obětí jeho nyní bývalý zaměstnavatel. Na Rybářském rynku vyvěsili dva cizinci, kteří nedávno dorazili do města, oznámení. Zpráva páchnoucí smrtelnou magií, začíná: Hledá se osobní sluha. Cestováním. Může se Emanciporova smůla obrátit?

Klidné vody Přejdesmíchu
Po pobytu v Žalostné Cácoře zamíří čarodějové Bauchelain a Korbal Špičák - se svým novým sluhou Emancipore Reesem - na otevřené moře na palubě bytelné lodi Sluneční kadeř. Žel, v podpalubí je víc zátěže, než s jakou posádka počítala, a probudily se neskutečné hrůzy. Pro nekromanty a jejich sluhu je to jenom další neklidná noc na cestě bez konce.

Zdraví mrtví
Nadšení města Malebného pro dobro je jednoznačně ordinérní a hraničí s katastrofou. Nikdo to neví lépe než dva oddaní šampioni všeho zlého Bauchleain a Korbal Špičák. A tak se vraždící čarodějové a jejich drogami popletený sluha ocitají uprostřed intrik, majících za cíl přinést dbru špatnou pověst. Občas prostě nastane doba, kdy musíte svrhnout civilizaci ve jménu civilizace...